Встановлення ГБО у Львові на СТО

СТО ТРК Моторс пропонує професійне встановлення газобалонного обладнання (ГБО) на авто за доступними цінами та з гарантією.

ГБО Львів, встановити газ на авто у Львові, сервіс по ГБО Львів, поставити газ на авто у Львові

Запис на СТО ТРК Моторс

Установка ГБО

Майстри СТО ТРК Моторс підберуть, яке ГБО саме краще підійде для вашого автомобіля і встановлять його, надавши гарантію.
Ми розуміємо, що в клієнтів є різні бюджети, тому допоможемо обрати оптимальний варіант ГБО відповідно до вашого бюджету.

Спершу консультуємо вас щодо встановлення та процесу подальшого обслуговування установки ГБО, далі виконуємо діагностику (ТО) автомобіля, після чого підбираємо ГБО (покоління та фірму-виробника) і встановлюємо.

Якщо ви в пошуках де встановити ГБО у м.Львів – телефонуйте, будемо раді проконсультувати вас!

Налаштування ГБО

Огляд та обслуговування газобалонного обладнання (ГБО) проводиться майстрами ТРК Моторс.

Продаж ГБО

СТО ТРК Моторс пропонує продаж ГБО у м.Львів та комплектуючих до нього за адекватними цінами, при цьому забезпечуємо широкий перелік марок відомих світових виробників («STAG»«Lecho» (Польща), «ZENIT» (Італія), «VALTEK» (Італія), «Landi Renzo», «Lovato», «A.E.B.» (Італія) та «PRINS»(Нідерланди))

Комп’ютерна діагностика

Справна робота усіх систем автомобіля – запорука безпроблемної експлуатації. Не зволікайте з діагностикою!

Ремонт ГБО у Львові

Що може піти не так з експлуатацією ГБО? Давайте розберемось!

1. Знаєте, хто платить двічі?

Часто бажання або необхідність заощадити на тому, на чому не слід, призводить до проблем різного калібру.

У ГБО це проявляється так: на авто встановлюється не та система, що оптимально підходить, а та, яка дешевша. Скажемо відразу – їм не судилося бути разом. Машина на такому обладнанні, можливо, і поїде, але або погано, або недалеко.

Приклад: на сучасне авто з TSI встановлюються дешеві газові форсунки замість швидкісних (дорожчих). І все, прощавай, динаміко їзди, і привіт, перевитрати палива.

Ремонт ні редуктора ГБО, ні іншої комплектуючої в цьому випадку не потрібний, адже нічого не зламано. Заміна форсунок на відповідні вирішить усі проблеми.

2. Порядок та робота за правилами

Існують певні галузеві стандарти встановлення ГБО. Для кожної деталі є своє місце і свій спосіб кріплення. З точки зору монтажу – ідеальне встановлення газобалонної системите, нічим не відрізняється від установлення штатних деталей в авто.

Якщо як слід не закріпити всі пристрої та магістралі, то до першого горбочка це буде просто негарно, а після – ще й небезпечно. Проїдете з таким ГБО по класичній сільській українській дорозі досить довго – і ласкаво просимо у ТРК Моторс на ремонт, тому що шланг протреться або від’єднається, а якийсь модуль системи відпаде або випаде.

Проте якщо зі «свіжовстановленим» ГБО бувають деякі складнощі, то з газовими системами, що проїхали десятки і сотні тисяч кілометрів, все ще більш заплутано.

3. Що може “полетіти” окрім ГБО?

У ремонті ГБО не все так просто, як здається на перший погляд. Часто в некоректній роботі систем авто винне зовсім не ГБО, а поломка в рідній паливній системі.

Уявіть, кілька місяців тому ви перевели авто на газ, а сьогодні машина стала поводитись якось не так. Про що ви насамперед подумаєте? Підозрюємо, про те саме, про що думають багато хто з тих, що приїжджають до нас із запитом «ремонт ГБО».

А от і не ГБО. Це можуть бути система запалювання, електроніка, паливна система – все що завгодно, крім газового обладнання. Ми проведемо діагностику, знайдемо поломку та усунемо її – чи це ГБО, чи ні.

4. Профілактика наше все

Закон причинно-наслідкового зв’язку суворий – якщо ви не проходите вчасно (або взагалі) ТО газової системи, то рано чи пізно її доведеться ремонтувати. Ми зовсім не проти – лагодити ГБО для нас так само цікаво, як і встановлювати.

Проте вигідніше для вас в плані грошей робити регулярні ТО системи.

І, на завершення 🙂

Те обладнання, яке ми встановлюємо, лагодити практично не доводиться.

А якщо халепа у вас вже сталась і навіть якщо ви не змогли усунути проблему на інших станціях, ми розберемося. Це стосується і газової, і бензинової систем.

  • Якщо ви відчуваєте, що з авто щось не так, – записуйтеся до нас на СТО у зручний для вас час.
  • Якщо авто не їде або явно відчувається запах газу – приїжджайте на евакуаторі до нас без попереднього запису і без черги.

Вартість ремонту ГБО – стартує від 200 грн.

Послуги СТО у м. Львів

Дізнайся більше про послуги, які надає наше СТО

Контакти автосервісу TRK Motors

Замовити дзвінок

Автосервіс Львів

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Зателефонувати