Послуги автоелектрика – професійно та за доступною ціною

Запис на СТО

автоелектрика львів, чіп тюнінг львів, освітлення авто львів, фари авто львів, автоелектроніка львів

Послуги автоелектрика на СТО TRK Motors

Основна функція автоелектрики — забезпечення запуску та безперебійної роботи двигуна внутрішнього згорання. Окрім того, електрика потрібна для фар освітлення, габаритних вогнів, стоп-сигналів тощо.

Не останню роль у функціональності автомобіля відіграють і допоміжні механізми, такі як, автоматичні склопідйомники, кондиціонери, аудіо система та ін.

Для якісної роботи всього комплексу необхідна справність системи електроживлення транспортного засобу. Саме тому, проводити комп´ютерну діагностику всіх електронних блоків автомобіля необхідно планово хоча б раз на рік.

Автоелектрик СТО TRK Motors швидко замінить лампи, свічки та котушки запалення, якісно виконає ЧІП тюнінг і перепрошивку іммобілайзера.

Досвід роботи та наявність необхідного обладнання дозволяють нам проводити діагностику і ремонт електронних систем на різних автомобілях.

Автосервіс TRK Motors (Львів, с. Лапаївка) пропонує послуги автоелектрика за найвигіднішою ціною без зайвих переплат і довгих черг.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобілів різних марок. Всі замовлення виконуємо швидко та професійно. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з використанням сучасного обладнання. Для всіх наших постійних клієнтів діють вигідні знижки.

Будемо раді співпраці!

Перелік послуг автоелектрика на СТО TRK Motors