Заміна масла в автоматичній коробці переключення передач (АКПП) у Львові

Автоматичні коробки передач АКПП почали встановлюватися на серійні автомобілі в середині 30-тих років минулого століття, а до 50-х вже стали звичайним явищем для американських автомобілів. Автолюбителі відразу оцінили зручність і безпеку керування автомобілями з АКПП, коли водієві не потрібно відволікатися на вибір і перемикання передач.

Єдиним їх недоліком була і залишається висока ціна. Висока собівартість автоматичних коробок передач зумовлена як складністю конструкції, так і дорожнечею матеріалів.

Для продовження терміну служби коробки Вашого авто, необхідно пам’ятати деякі прості правила:

 1. Виконувати своєчасну заміну рідини АКПП – це необхідна профілактична міра. Термін заміни масла залежить від типу АКПП, звичайно, за нормальних умов експлуатації рекомендується його міняти через 60-70 тисяч кілометрів пробігу автомобіля (або через 2 роки) та через 25-30 тисяч кілометрів (або через 1 рік), якщо умови експлуатації відмінні від нормальних (наприклад, експлуатація в умовах мегаполісу,  постійна експлуатація машини з повним завантаженням і т.п.).
 2. Використовувати тільки рекомендовані виробником трансмісійні рідини та присадки, призначені для певних типів передач.
 3. Міняти фільтр АКПП при кожній заміні рідини.
 4. При підборі рідини враховувати умови експлуатації автомобіля та додаткові навантаження (швидкісний режим, бездоріжжя, буксирування)

Поміняти масло в АКПП можна двома способами:

 • Часткова заміна масла. Зливається мастила стільки, скільки може витекти, і заливається така ж кількість. Таким чином замінюється 30-40% мастила. До такого способу вдавалися багато років, поки не з’явилося обладнання, що надає можливість замінити мастило повністю.
 • Повна заміна мастила. Спеціальне обладнання (СТО ТРК Моторс використовує сертифіковане обладнання компанії Xenum) підключається до масляної системи АКПП і проводиться 100% заміна мастила в три етапи:
  1. Промивається система АКПП спеціальною рідиною;
  2. Старе мастило міняється на нове методом продавлювання. Нове масло витісняється старим і таким чином проводиться повна його заміна;
  3. Міняється фільтр і прокладка піддона.

Основною проблемою при частковій заміні є неможливість повного зливу трансмісійної рідини. У зв’язку з цим в “ручному” режимі замінити масло на 100 неможливо, оскільки його певна частина (до 40 залишається в гидротрансформаторе.

Повна заміна масла в АКПП вимагає використання спеціального устаткування, тому і ціна цієї роботи буде дещо вища. Проте оновлення трансмісійної рідини на 100 % дає максимальний ефект для працездатності і продовження терміну служби автомата.

Завдяки тому, що заміна рідини здійснюється під тиском система АКПП очищається на 100% і в ній не залишається старе масло і всілякі відкладення.

Враховуючи значну вартість ремонту при серйозних несправностях автомата, повна заміна масла в АКПП обходиться все ж дешево. Виконується ця операція шляхом підключення автоматичної коробки перемикання передач до спеціального апарату за допомогою шлангів. Після цього при заведеному двигуні апарат включається і закачується нове масло в систему, витісняючи при цьому відпрацьовану рідину.

В процесі заміни фахівець контролює колір зливаної рідини через спеціальне технологічне віконце. Коли рідина приймає потрібний колір, це сигналізує про повне її оновлення. Витрата масла при заміні цим методом може складати близько 10-12 літрів залежно від моделі автомобіля і використовуваної коробки.

Завдяки передовим характеристикам використовуваного в нашому сервісі устаткування повна заміна масла в АКПП може виконуватися терміново і з порівняно невеликими витратами. Основні переваги повної заміни масла в АКПП  :

 • повне оновлення складу трансмісійної рідини в системі, що дозволяє поліпшити умови роботи коробки-автомата;
 • скорочення втрат в гідротрансформаторі знижує витрату палива;
 • поліпшення роботи автоматичної коробки передач загалом – більш плавне переключення, відсутність ривків.

При цьому обов’язково повинно використовуватися тільки  високоякісне масло, рекомендована автовиробником. Купити таку рідину Ви можете безпосередньо у нас на СТО у Львові (ми гарантуємо продаж тільки оригінально масла марок Xenum, Motul тощо), або ж ви можете привезти масло з собою (при цьому ми не несемо відповідальність за його якість).

Якщо ви хочете придбати масло у нас – наші фахівці підберуть для Вашого автомобіля рекомендовану марку і специфікацію, а ціна буде нижчою, ніж ціна магазину, адже ми купуємо за оптовою ціною і робимо знижки для клієнтів автосервісу.

Вартість заміни масла в АКПП у нас на СТО TRK Motors у м. Львів становить:

 • Часткова заміна масла + заміна фільтра = 500 грн;
 • Повна заміна масла в АКПП = від 1200 до 1600 грн.

Вартість рідин та фільтрів оплачується додатково.

повна заміна масла АКПП Львів автосервіс СТО Xenum Motul

Автосервіс TRK Motors (Львів, с. Лапаївка) пропонує  якісну заміну масла в АКПП за найвигіднішою ціною без зайвих переплат і довгих черг. Професійне СТО у Львові ТРК Моторс виконує свою роботу якісно та з використанням сучасного обладняння. Майстри з досвідом роботи від 5 років якісно відремонтують ваше авто.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобілів різних марок. Всі замовлення виконуємо швидко та професійно. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з використанням сучасного обладнання. Для всіх наших постійних клієнтів діють вигідні знижки.

Звертайтесь!

Послуги СТО у м. Львів

Дізнайся більше про послуги, які надає наше СТО

Контакти автосервісу TRK Motors

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

Автосервіс Львів
Зателефонувати