Заміна поршневих кілець автомобіля на СТО (Львів)

Онлайн запис на СТО

заміна поршневих кілець львів

Чому виходять з ладу поршневі кільця в двигуні?

Після тривалої експлуатації транспортного засобу однією з необхідних маніпуляцій є заміна поршневих кілець автомобіля. Руйнування деталей виникає через велике навантаження, яке вони витримують під час роботи машини.

До основних симптомів несправності поршневих кілець відноситься зниження коефіцієнту корисної дії, підвищена витрата і накопичення масла на свічках запалювання. Також на  зношування кілець вказує зміна кольору вихлопних газів. Якщо виявити поломку вчасно, то можна уникнути повноцінного ремонту поршневих кілець.

Для відновлення і усунення проблем в роботі буде достатньо розборки конструкції та видалення нагару. Якщо стан критичний, єдиним можливим варіантом є повноцінна заміна поршневих кілець автомобіля.

Яку функцію виконують поршневі кільця автомобіля?

Поршнева група відповідає за передачу енергії, отриманої від згорання палива на колінчастий вал. Він в свою чергу забезпечує крутний момент необхідний для пересування транспортного засобу. Усі процеси відбуваються під постійним тертям і впливом високої температури. Тому для попередження передчасного зношування елементів використовується мастильний матеріал.

Перетворення енергії робочого середовища в механічну енергію відбувається за рахунок руху поршня в циліндрі. Для забезпечення цього переміщення елементи підганяються під розміри один одного. Усі деталі, які рухаються мають кільця. Вони бувають двох видів:

 • компресійні;
 • маслозємні.

Перший тип кілець потрібен, щоб не допустити потрапляння газів із циліндра в картер. Маслозємні елементи перешкоджають потраплянню масла в камеру згорання. Обидва типи кілець забезпечують створення необхідної ступені стиснення і мінімізують втрати масла.

Етапи заміни поршневих кілець автомобіля

 1. Підготовка розпочинається зі зливу робочого матеріалу.
 2. На першому етапі проводиться зняття навісного обладнання.
 3. Далі іде демонтаж кришки клапанів, систем ГРМ, ГБЦ, піддону картера.
 4. Від’єднують шатуни від коленвалу.
 5. Наступний етап передбачає виїмку поршнів і видалення старих кілець.
 6. Посадочні місця ретельно зачищаються.
 7. Встановлюються нові елементи і проводиться збір всіх деталей.

Встановлення нових елементів виправдане в тому випадку, якщо зачистка поверхні не здатна повністю відновити повноцінну роботу поршневої групи. Ремонт недоцільний, якщо при діагностиці і розбірці виявленні сліди сильного зношення.

Заміна поршневих кілець автомобіля – трудомісткий процес, який потребує відповідних навичок і знань. Тому не кожен автосервіс у Львові здатен його провести. Щоб уникнути будь-яких проблем в процесі ремонту і отримати якісний результат, звертайтесь в нашу компанію.

Які переваги пропонує наш автосервіс?

 • Швидка діагностика і виявлення несправностей.
 • Наявність всіх деталей на складі.
 • Усунення поломок в потрібний вам термін.
 • Використання сучасного обладнання для діагностики і ремонту.
 • Робота з найпопулярнішими марками автомобілів.
 • Доступні ціни незалежно від складності ремонту.

Наша компанія гарантує якісний результат і безперебійне функціонування транспортного засобу. Професійна заміна поршневих кілець  дозволяє уникнути розгерметизації робочої камери циліндра, захистити поршень від перегрівання, мінімізувати витрати мастила. Для ремонту використовуються кільця, виготовленні із зносостійких матеріалів, які дозволяють уникнути передчасної деформації під дією несприятливого робочого середовища. Звертайтесь на наш сервіс, щоб забезпечити безпечний рух вашого автомобіля!

Послуги СТО у м. Львів

Дізнайся більше про послуги, які надає наше СТО

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

Онлайн запис на СТО

сто львів автосервіс ремонт авто львів
Зателефонувати