Професійна діагностика двигуна у Львові – якісно та за доступною ціною

Коли слід звернутись за діагностикою двигуна?

В ідеальних умовах діагностика дизельного чи бензинового двигуна потрібна раз на рік. Але це за умови, що немає жодних проблем. Вас мають насторожити ситуації, коли:

  • під час їзди виникають сторонні шуми та вібрації;
  • різко зріс розхід палива;
  • зменшилась потужність двигуна.

У таких випадках, варто не відкладати у довгий ящик і загнати машину на СТО. В сучасних автосервісах є комп’ютерна діагностика двигуна авто, яка допоможе швидко і максимально точно знайти причину несправностей, а слюсарі швидко її усунуть.

Запис на СТО

Що включає комп’ютерна діагностика двигуна?

  1. Перевірка двигуна за допомогою комп’ютера, що дозволить виявити наявні поломки та перепади в роботі систем.
  2. Діагностика системи упорскування, зокрема перевірка дротів, свічок, модулів, рівня тиску палива, герметичності впускного колектора, газоаналізу (рівня вихлопів СО2 і О2 і СО-СН), сигналів датчика осцилографа.
  3. Максимально повне обстеження без розбирання двигуна, оцінка поточного стану і наявного ресурсу механічної частини. Зазвичай, перевіряється компресія, стан ременя ГРМ і положення міток, тиску масла. Проводиться ендосканування і перевірка на наявність витоків надпоршньового простору.

Де можна зробити діагностику двигуна у Львові

На СТО TRK Motors працюють фахівці з досвідом роботи від 5-и років. Їхні вмілі руки зібрали не один десяток, а то і сотню двигунів.

Нам не байдуже, яке враження у вас залишиться від співпраці з нами. Ми орієнтуємось на довготривалі відносини, саме тому більшість наших відвідувачів  – стають постійними клієнтами нашого СТО у м. Львів (с. Лапаївка). Ми впевнені в якості послуг, які ми надаємо.

Ми здійснюємо звичайну та комп’ютерну діагностику дизельного двигунаавто у Львові за доступною ціноюта зі 100% точністю.

Гарантуємо якісне обслуговування без затримок.

Телефонуйте 0978283164

Контакти автосервісу TRK Motors

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

Автосервіс Львів
Call Now ButtonЗателефонувати