Заміна вкладишів двигуна Львові на СТО

Онлайн запис на СТО

заміна вкладишів двигуна львів сто автосевіс ремонт авто

До капітального ремонту транспортного засобу відноситься заміна вкладишів двигуна. Таку маніпуляцію неможливо провести без демонтажу силової установки, що дозволяє отримати доступ до колінчатого валу. Тому заміна вкладишів відбувається тільки у випадку серйозних пошкоджень двигуна. Деформація вкладишів виникає в таких випадках:

 • через зношування внаслідок активної експлуатації транспортного засобу;
 • використання неякісного мастила;
 • тривала робота на межі допустимого навантаження.

Що таке вкладиші двигуна?

Вони мають вигляд півкілець і антифрикційне покриття. Елементи, які встановлюються на шийки вала під прилеглі шатуни отримали назву шатунних. Корінні вкладиші монтують на колінчастий вал в тих місцях, де він стикається з мотором. Між елементами і коленвалом є масляна плівка для забезпечення тиску масла в двигуні.

Особливості конструкції призводять до того, що вкладиші двигуна першими приймають на себе навантаження, які йдуть на колінчастий вал. Якщо вчасно не відремонтувати їх, то може виникнути потреба в повноцінній заміні коленвалу, що є доволі дорогою процедурою.

Технологія заміни вкладишів двигуна?

 1. Ремонт розпочинається зі зливу масла системи.
 2. Далі знімається навісне обладнання.
 3. Демонтується система ГРМ, ГБЦ.
 4. Обов’язковий етап – виїмка клонували.
 5. Після цього проводиться демонтаж старих вкладишів.
 6. Відбувається розточування клонували і вибір нових елементів.
 7. Після встановлення вкладишів, конструкція збирається.

Заміна вкладишів двигуна потребує повноцінного демонтажу складних елементів, тому проводити її самостійно недоцільно. Для ремонту потрібне спеціальне обладнання і досвід. Якщо проігнорувати ці моменти, то спроби втручання призведуть до більш серйозних поломок, які буде складно усунути. Щоб уникнути проблем, зекономити кошти і швидко отримати бажаний результат звертайтесь в наш сервіс.

Заміна вкладишів двигуна дозволяє продовжити експлуатаційний ресурс основного агрегату транспортного засобу. У випадку повноцінної заміни ДВС складно спрогнозувати, як буде працювати автомобіль. Правильно проведений ремонт дає упевненість у результаті і справності основних елементів. Щоб уникнути сумнівів, наш сервіс надає гарантії на проведені роботи. Нам немає сенсу погано робити свою роботу, адже основною рекомендацією, яка свідчить про професіоналізм, є задоволені клієнти.

Переваги звернення в автосервіс «TRK Motors» у Львові

 • Встановлюємо реальні терміни заміни вкладишів двигуна залежно від стану елементів і дотримуємося попередніх домовленостей з клієнтом.
 • В компанії працюють майстри, які мають досвід виконання подібних ремонтних робіт не менше 5 років.
 • Встановлення кінцевої вартості відбувається прозоро після діагностики, прорахунку ціни потрібних деталей.
 • Пошуком необхідних запчастин займається компанія, більшість деталей є на складі, що скорочує терміни ремонту.
 • СТО має зручне розташування на виїзді зі Львова поруч з авто мийкою, АЗС і магазином.
 • Ви можете записатися онлайн, для цього потрібно заповнити форму на сайті.
 • Надаємо гарантовану 3% знижку на всі послуги сервісу.

Наша компанія проводить не тільки заміну вкладишів двигуна, але й 13 видів послуг, що дозволяють забезпечити безперебійне функціонування будь-якого автомобіля незалежно від марки. Ми працюємо, щоб ви отримували якісний, комфортний сервіс. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до спеціалістів – гарантія вашої безпеки на дорозі!

Послуги СТО у м. Львів

Дізнайся більше про послуги, які надає наше СТО

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

Автосервіс Львів

Автосервіс TRK Motors (Львів, с. Лапаївка) пропонує якісні послуги з комплексного ремонту авто за вигідними цінами без зайвих переплат і довгих черг.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобілів різних марок. Всі замовлення виконуємо швидко та професійно. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з використанням сучасного обладнання. Для всіх наших постійних клієнтів діють вигідні знижки.

Зателефонувати