Шумоізоляція авто у Львові на СТО

Запис на СТО

Шумоізоляція салону: матеріали, технологія, переваги

Якісна шумоізоляція автомобіля дозволяє зменшити проникнення шуму в салон. Основне джерело дискомфорту – це двигун. Звуки його роботи проникають всередину з арок коліс, днища, багажника, через великі щілини. Додатковий шум – це  потоки повітря, тертя шин на дорозі. Погана якість дорожнього полотна є фактором, який збільшує кількість шуму. Автомобілі, виготовлені для Європи, не пристосовані до українських реалій, тому додатковий тюнінг – обов’язковий, якщо ви цінуєте власний комфорт.

Шумоізоляція вирішить кілька проблем:

 • не потрібно говорити голосно під час руху автомобіля;
 • акустика звучить краще завдяки ущільненню;
 • нема постійного шуму, відповідно менша втома під час тривалої дороги.

Які матеріали використовують для шумоізоляції?

Безпосередньо на чистий метал наклеюють віброізоляцію. Металічну поверхню перед цим знежирюють. Зверху накладають шумоізоляцій ний шар. Саме він перешкоджає потрапляння в салон первинних шумів, а віброізоляція забирає вібрацію металу. Середня товщина ізоляційних пластів – 8 мм. Шумоізоляційні матеріали мають такі властивості і переваги:

 • перешкоджають проникнення звуків в великому діапазоні частот;
 • збільшують жорсткість кузова;
 • завдяки пластичності легко встановлюються;
 • додатково забезпечують герметизацію та антикорозійний захист.

Шумоізоляція встановлюється на двері, дах, простір під капотом, арки коліс, щиток передка, багажник. Матеріал підбирається залежно від особливостей конкретної зони. Неможливо одним типом шумоізоляції досягти бажаного ефекту у всіх частинах автомобіля. При виборі важливо  враховувати коефіцієнт звукопоглинання. Додаткова перевага шумоізоляції – це перешкоджання втратам тепла, що також підвищує комфорт під час перебування в салоні.

Технологія монтажу шумоізоляції

 • Повний демонтаж всіх елементів конструкції аж до металу. Підготовка до фіксації матеріалу передбачає знімання крісел, стійок, полиць, оббивки, килиму, пластику з порогів і багажника.
 • Встановлення віброізоляції і шумоізоляції. Матеріал накладається на 80-90 % площі. 
 • Усування всіх скрипів. Для цього пластикові елементи конструкції проходять прокладними матеріалами і проклеюють стики. 
 • Після встановлення шумоізоляції встановлюються всі елементи авто в зворотньому порядку.

Обробка окремих зон може не дати бажаного результату, адже складно спрогнозувати в якому саме місці найбільше проникнення сторонніх звуків. Кожна конкретна марка і модель транспортного засобу має свої особливості. Саме тому для досягнення бажаного результату важливим комплексний огляд майстром, підбір матеріалів, а також професійне виконання.

Які переваги звернення в компанію ТРК Моторс?

 • Дотримання попередньо узгоджених термінів.
 • Оцінка стану автомобіля.
 • Доступні ціни на всі матеріали.
 • Робота з марками усіх автомобілів.
 • Зручне розташування СТО.
 • Онлайн запис в будь-який зручний час.

Отримати всю необхідну інформацію можна на сайті. Вказуйте свій номер в формі і менеджер передзвонить вам і дасть відповіді на всі питання. Перелік послуг і ціни можна дізнатися на сайті. 

В автосервісі працюють майстри з досвідом мінімум 5 років. Компанія надає гарантію на виконані процеси, використовує виключно якісні матеріали, тому звертайтеся і будьте впевненими в результаті і власному комфорті. 

Послуги СТО у м. Львів

Дізнайся більше про послуги, які надає наше СТО

Автосервіс TRK Motors (Львів, с. Лапаївка) пропонує послуги СТО за найвигіднішою ціною без зайвих переплат і довгих черг.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобілів різних марок. Всі замовлення виконуємо швидко та професійно. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з використанням сучасного обладнання. Для всіх наших постійних клієнтів діють вигідні знижки.

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

volkswagen renault laguna Megan Chevrolet audi mercedes passat jaguar BMW honda toyota subary suzuki volvo mitsubisi nissan jeep peugeot fiat seat ford focus infinity ремонт львів фольксваген ремоант авто львів ремонт двигуна пассат
Зателефонувати