Ремонт та сервіс Jaguar у Львові на СТО

Запис на СТО

jaguar ягуар ремонт львів ремонт авто сто львів автосервіс

Ремонт Jaguar у Львові

Британські автомобілі преміум класу – це легенда, яка користується популярністю досі, але ремонт Jaguar у Львові ускладнюється високою вартість деталей та складною внутрішньою начинкою. Якщо ви шукаєте майстра для свого автомобіля, звертайтеся в нашу компанію ТРК «Моторс». Ми підберемо для вас виконавця, який знає особливості марки. Займемося пошуком необхідних деталей і віддамо справну машину уже через кілька днів. Якість деталей і виконаних робіт підтверджується офіційною гарантією.

Типові несправності Jaguar

 1. Зношення кермової рейки може відбуватися уже через 6 років активної експлуатації авто. Така несправність призводить до порушення роботи коробки передач.
 2. Прокладки бензинового насоса – один з елементів, який потрібно міняти під час планового ТО. У випадку несвоєчасної заміни автомобіль починає глухнути або погано заводиться.
 3. Глушник пошкоджується під дією агресивних хімічних речовин. В результаті в салоні відчувається запах диму. В такому випадку потрібна заміна саме цього елементу.
 4. Залишки антифризу на радіаторі стають причиною несправностей складних вузлів. Тому якщо така проблема виникла відразу звертайтеся в сервіс.

Напрямки ремонту Jaguar у Львові

Елітна марка автомобілів має в конструкції дорогі деталі з тривалим терміном використання. Але неякісне паливо, погана дорога, невчасне ТО, агресивний стиль водіння стають причиною несправностей.  Оперативний ремонт дозволить без проблем використовувати автомобіль Ягуар і надалі.

А автосервісі проводять відновлення таких вузлів:

 • силового агрегату;
 • тормозної системи;
 • коробки передач;
 • ходової частини;
 • електронних пристроїв.

Для оцінки стану елементів використовується комп’ютерне забезпечення, яке розшифровує імпульси від електроніки авто та дозволяє точно виявити несправності. Ще один ефективний метод – ендоскопічне дослідження, під час якого всередину агрегату поміщається датчик з камерою, а зображення передається на екран.

Для усунення несправностей використовують оригінальні деталі. В автосервісі для вас можуть знайти і сертифіковані аналоги, які дозволять суттєво зменшити вартість ремонтних робіт.

В нашому автосервісі ви можете провести планове технічне обслуговування, яке буде включати перевірку стану всіх вузлів, заміну технічних речовин та зношених елементів. Термін проведення ТО слід узгодити додатково, адже при визначені інтервалів між оглядами враховуються рекомендації виробника, стан авто, робочі умови та загальні норми. Ігнорування періодичної перевірки транспортного засобу може призвести до несправностей, усунення яких коштуватиме дорого. Після ТО ви отримуєте рекомендації по експлуатації, точну інформацію про стан деталей та гарантію справності основних вузлів.

Крім якісної діагностики, доступних по ціні деталей та ремонту та ТО з гарантією після звернення в наш сервіс ви отримуєте такі переваги:

 • запис онлайн на будь-який зручний час;
 • участь у постійній програмі лояльності;
 • професійну консультацію.

Автосервіс розташований за містом, поруч є заправка та магазин. Якщо несправність незначна, ви можете зачекати в зручній зоні відпочинку. Звертайтеся, щоб отримати кваліфіковану допомогу та довго їздити на власному авто без поломок.

Зателефонувати