Ремонт та сервіс Jeep у Львові на СТО

Запис на СТО

jeep джип ремонт львів ремонт авто сто львів автосервіс

Ремонт Jeep у Львові

Автомобілі марки Jeep під час другої світової війни використовували, як розвідувально-польові машини. Транспортні засоби компанії і досі залишаються еталоном позашляховиків з високою прохідністю по дорогах будь-якої якості. Зараз цей виробник є частиною Crysler. На дорогах в Україні можна зустріти моделі Grand Cherokee, Cherokee і Wrangler.

Технічне обслуговування Jeep

Якщо ви шукаєте майстра, який виконає ремонт Jeep у Львові звертайтеся в нашу компанію ТРК «Моторс». Щоб уникнути складних несправностей, радимо вчасно проходити технічне обслуговування, яке проводиться по технічному регламенту. Під час ТО майстер робить:

 • візуальний огляд кузова;
 • перевірку ходової частини та усіх вузлів, які є під капотом;
 • оцінює рівень і стан моторного мастила і міняє його при необхідності;
 • встановлює новій паливний фільтр та всі елементи, термін експлуатації яких закінчується.

Коли міняти масло, ремінь ГРМ, мастило в АКПП або МКПП та інші деталі вказує виробник. Але в сервісі також оцінюють інтенсивність експлуатації авто та умови. Якщо до регламентованої замін ще далеко, але робочої речовини і деталі вже зношені, під час ТО їх міняють. Тому вчасне звернення в сервіс дозволяє уникнути непередбачуваних поломок.

Види ремонту Jeep у Львові

Ремонт двигуна Jeep розпочинається з комп’ютерної діагностики, ендоскопічного огляду. Далі відбувається розбір силового агрегату та оцінка стану головки блоку, поршнів, циліндрів. Зношені і пошкоджені деталі міняють. Ця марка автомобілів не часто потребує повної розбірки мотору. В більшості випадків достатньо поміняти ремінь ГРМ, ролики або помпу і силовий агрегат буде працювати без збоїв. Важливо, контролювати рівень масла, вчасно міняти мастильну речовину разом з фільтром і слідкувати за якістю палива.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Jeep та ремонт вузла потрібні при невчасній заміні робочої речовини, інтенсивній експлуатації. Якщо пошкодження, невеликі достатньо ремонту, але у випадку невчасного звернення доведеться міняти повністю усю коробку передач.

Заміна гальмівних колодок Jeep також є однією з частих маніпуляцій під час ремонту Jeep у Львові. Ці елементи мають обмежений експлуатаційний ресурс, який постійно скорочується, якщо ви різко зупиняєте рух і є любителем екстремального стилю водіння.

Заміна масла Jeep потрібна не тільки в двигуні, але й в коробці передач. Усі робочі речовини мають обмежений термін використання. На їх якість впливають робочі умови. Варто орієнтуватися на пробіг і рекомендації виробника авто, але також адекватно оцінювати стан масла на момент огляду.

Переваги звернення в ТРК «Моторс»

 • Запис онлайн на сайті на будь-яку зручну дату.
 • Знижка при першому звернені та постійні акції для клієнтів.
 • Гарантія на всі деталі та виконані роботи.
 • Об’єктивна оцінка стану авто та термінів ремонту.
 • Дотримання домовленої здачі відремонтованого авто.
 • Оригінальні деталі та аналоги, погоджені виробником авто.
 • Знижена вартість ремонту, адже автосервіс не офіційний представник концерну.

Крім цього ви отримуєте економію власного часу, не будете шукати деталі для авто самостійно, вони вже є на складі. Крім цього сервіс має сформовану базу, в якій легко знайти потрібну запчастину. Отримати додаткову інформацію можна по телефону. Звертайтеся в будь-який зручний для вас час!

Доступні та прозорі ціни

Значно нижча ціна у порівнянні з дилерськими сервісами при відповідній якості робіт.

Наш клієнт завжди розуміє кінцеву вартість ремонту свого автомобіля.

Ремонт в короткі терміни

Ми завжди чесно повідомляємо клієнту терміни ремонту його автомобіля та дотримуємось спільних домовленостей.

Якісне обладнання

Наша автомайстерня забезпечена якісним обладнанням від провідних європейських виробників, якість якого гарантовано.

Кваліфіковані фахівці

У нас працюють майстри з середнім досвідом роботи більше 5-и років.

Замовлення автозапчастин

У нас можна замовити автозапчастини зі знижкою СТО. Вам не доведеться додатково витрачати свій час на їх пошук, купівлю та доставку.

Зручне розташування

СТО знаходиться на виїзді з міста (по вул. Городоцька, с. Лапаївка). Поруч АЗС, автомийка, магазин.

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

volkswagen renault laguna Megan Chevrolet audi mercedes passat jaguar BMW honda toyota subary suzuki volvo mitsubisi nissan jeep peugeot fiat seat ford focus infinity ремонт львів фольксваген ремоант авто львів ремонт двигуна пассат
Зателефонувати