Ремонт та сервіс Skoda у Львові на СТО

Запис на СТО

SKODA шкода сто львів автосервіс ремонт львів ремонт авто сто львів автосервіс

Ремонт Skoda у Львові: напрямки та особливості

Чеська компанія Skoda розпочала свою історію в 1895 році. На цю мить бренд знаходиться під контролем Volkswagen. В модельному ряді є різні легкові автомобілі: від мініатюрних до великих кросоверів. Для машин характерний стриманий дизайн та висока надійність елементів.

При умові своєчасного технічного обслуговування, помірного не екстремального стилю водіння та використання оригінальних деталей для ремонту, автомобіль буде виконувати свою функцію максимально довго без потреби в ремонті.

Несправності та технічний огляд автомобіля

 • Проблеми в роботі електрики, подушок безпеки.
 • Скрип, свист несправність мотору пічки.
 • Пошкодження амортизаторів, пружин, сайлентблоків.

Підвіска страждає через неякісне дорожнє полотно. Якщо ви їздите по рівній дорозі, то така проблема може не виникнути взагалі.

Планове технічне обслуговування проводиться залежно від умов, в яких експлуатується автомобіль. Якщо машина знаходиться в слабо запиленому середовищі, то ТО потрібне не частіше ніж через 30 000 км або 2 роки. Україна належить до країн з високим рівнем запиленості навколишнього середовища, тому планове ТО потрібно проводити кожні 15 000 км, тобто 1 раз в рік. Під час огляду спочатку візуально оцінюється стан кузова і всіх елементів. Колеса перевіряються на наявність пошкоджень дисків та проколів. Перевіряється стан усіх вузлів під капотом та наявність підтікань, рівень масла та його стан.

Шкода Румстер 2012 Руководство по эксплуатацииПісля візуального огляду машину підіймають на підіймачу. Перевіряють стан:

 • кермових наконечників;
 • шарових опор;
 • підшипників;
 • колодок;
 • гальмівних дисків;
 • амортизаторів;
 • пружин.

Далі відбувається оцінка стану сайлентблоків, щоб виключити їх розриви. Стойки стабілізатора перевіряються на люфти. Після діагностики ходової відбувається заміна масла і масляного фільтра.

Усі маніпуляції відбуваються згідно карт технічного обслуговування, які надають клієнтам для ознайомлення. Звертаючись в наш автосервіс ТРК «Моторс» ви завжди будете в курсі, що саме роблять з машиною та з чого складається кінцева вартість послуг.

Ремонт Шкода у Львові

Для точного визначення несправності можна скористатися послугою комп’ютерної діагностики, яка дозволяє проаналізувати стан електронних систем автомобіля. Для перевірки використовується спеціальний сканер, який через діагностичний роз’єм підключається до бортової системи і зчитує коди помилок. Дані розшифровуються програмним забезпеченням. Фахівець аналізує інформацію і визначає які саме неполадки є в автомобілі або конкретній системі.

Автомобілі чеської компанії мають в свої комплектації надійні мотори Volkswagen. Але особливість європейських машин в тому, що вони розраховані на стандарти Євро 6, а українське паливо ледве дотягує до Євро 4. Неякісне паливо є однією з головних причин несправності двигуна. Ремонт мотору включає такі роботи:

 • заміна повітряного фільтра;
 • відновлення головки блоків циліндрів;
 • встановлення нових свічок;
 • заміна ременю, цепі, прокладок, підшипників;
 • встановлення нової поршневої групи.

Загалом в ремонт силового агрегату можуть входити близько 30-50 різних робіт, залежно від характеру пошкоджень.

В автомобілях Шкода крім стандартних МКПП і АКПП може бути встановлена коробка передач робот, яка є компромісним варіантом між автоматикою і механікою. Але цей варіант поступається по характеристиках, тому необхідність в його ремонті виникає часто. В автосервісі ТРК «Моторс» відновлять роботу будь-якої коробки незалежно від типу і пошкоджень.

Ремонт в короткі терміни

Ми завжди чесно повідомляємо клієнту терміни ремонту його автомобіля та дотримуємось спільних домовленостей.

Доступні та прозорі ціни

Значно нижча ціна у порівнянні з дилерськими сервісами при відповідній якості робіт.

Наш клієнт завжди розуміє кінцеву вартість ремонту свого автомобіля.

Якісне обладнання

Наша автомайстерня забезпечена якісним обладнанням від провідних європейських виробників, якість якого гарантовано.

Кваліфіковані фахівці

У нас працюють майстри з середнім досвідом роботи більше 5-и років.

Замовлення автозапчастин

У нас можна замовити автозапчастини зі знижкою СТО. Вам не доведеться додатково витрачати свій час на їх пошук, купівлю та доставку.

Зручне розташування

СТО знаходиться на виїзді з міста (по вул. Городоцька, с. Лапаївка). Поруч АЗС, автомийка, магазин.

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

volkswagen renault laguna Megan Chevrolet audi mercedes passat jaguar BMW honda toyota subary suzuki volvo mitsubisi nissan jeep peugeot fiat seat ford focus infinity ремонт львів фольксваген ремоант авто львів ремонт двигуна пассат
Зателефонувати