Ремонт та сервіс Suzuki у Львові на СТО

Запис на СТО

suzuki сузукі сузуки сто львів автосервіс ремонт львів ремонт авто сто львів автосервіс

Ремонт Suzuki у Львові

Японська компанія Suzuki розпочала свою діяльність у 1907 році з виробництва текстильних верстатів. В 1951 компанія змінила напрямок і почала випускати мотоцикли, а згодом автомобілі. Зараз марка Suzuki – еталон надійності і комфорту.

Немає поганих машин, є погані дороги, паливо, неуважні водії. І всі ці фактори стають причиною несправностей. Крім того, будь-який механізм має елементи з обмеженим експлуатаційним ресурсом. Підшипники, сальники, ущільнювальні гумки, трубки потребують періодичної заміни. Тому ремонт Suzuki у Львові – це частий запит автомобілістів. Усунути несправності, замінити масло та встановити нові деталі замість зношених ви можете в автосервісі ТРК «Моторс».

Які несправності характерні для автомобілів Suzuki?

Японська якість – це роки безтурботного використання автомобілю. Ви можете і знати, що таке сервіс, але міняти масло і шини все одно потрібно. Під час таких простих маніпуляцій варто перевірити машину повністю, адже серйозні несправності легше попередити, ніж потім усувати. Але мало автомобілістів роблять планове ТО, тому звернення в сервіс, коли проблема вже є, це типова ситуація. В ТРК «Моторс» звертайтеся навіть, коли самі не знаєте, що з вашим Suzuki.

Для японських автомобілів характерні такі несправності:

  • порушення роботи ланцюгового приводу ГРМ, внаслідок малого ресурсу 70-100 тис. км та малого діаметру масляних каналів, які швидко збиваються;
  • підтікання робочої речовини внаслідок пошкодження сальника колінчастого валу;
  • деформація кільця ущільнювача яка спричиняє витік масла;
  • поява корозії на алюмінієвих трубках кондиціонера.

Основні вузли автомобіля – двигун, коробка передач, трансмісія, гальмівна система. Вони також під ударом, якщо машина знаходиться в експлуатації довго і без ТО.

Напрямки ремонту Suzuki у Львові

Точно визначити несправність дозволяє комп’ютерна діагностика. Для цього в сервісі є спеціальне програмне забезпечення.

В ТРК «Моторс» проводять такі роботи:

  • технічне обслуговування;
  • заміна робочих речовин;
  • ремонт двигуна, коробки передач, трансмісії та інших систем;
  • відновлення роботи електроніки.

Архив моделей — Автомобили — Официальный дилер Suzuki НТЦ ЭврикаНа несправність двигуна вказують сторонні звуки під час запуску і роботи. Виникає надмірна витрата палива і масла. Для автомобілів Suzuki характерна нестійкість до перегріву, який спричиняє втрату потужності. Надмірне підвищення температури виникає через зміну складу паливно-повітряної суміші. В результаті ламається кривошипно-шатунний механізм. Якщо автомобіль має значний пробіг, то виникає потреба в регулюванні клапанів. При зношенні колінчатого валу, його розточують.

АКПП та МКПП ламається через неправильну експлуатацію. Уникнути несправностей можна, якщо вчасно міняти масло і витратні матеріали, промивати гідроблок. Проводити заміну мастильного матеріалу в коробці передач потрібно не пізніше 70-80 тис. км пробігу. В технічній документації вказаний певний термін, але часто прописана виробником цифра немає зв’язку з реальними умовами експлуатації. На потребу в заміні масла вказує його потемніння, характерний запах горілої рідини.

Уникнути дорогого ремонту можна завдяки вчасному встановленні нових гальмівних колодок. Передні елементи зношуються швидше, тому міняти їх потрібно частіше. Заміна відбувається тільки в комплекті, адже нерівномірний ступінь зношення також є додатковим фактором, який призводить до складних несправностей.

Ремонт в короткі терміни

Ми завжди чесно повідомляємо клієнту терміни ремонту його автомобіля та дотримуємось спільних домовленостей.

Доступні та прозорі ціни

Значно нижча ціна у порівнянні з дилерськими сервісами при відповідній якості робіт.

Наш клієнт завжди розуміє кінцеву вартість ремонту свого автомобіля.

Якісне обладнання

Наша автомайстерня забезпечена якісним обладнанням від провідних європейських виробників, якість якого гарантовано.

Кваліфіковані фахівці

У нас працюють майстри з середнім досвідом роботи більше 5-и років.

Замовлення автозапчастин

У нас можна замовити автозапчастини зі знижкою СТО. Вам не доведеться додатково витрачати свій час на їх пошук, купівлю та доставку.

Зручне розташування

СТО знаходиться на виїзді з міста (по вул. Городоцька, с. Лапаївка). Поруч АЗС, автомийка, магазин.

Ми знаходимось за адресою

Львів, с.Лапаївка, вул. Городоцька 11В

Орієнтири – АЗС Socar та АЗС Укрнафта

0978283164

 Google Maps

Графік роботи

Пн-Пт – 9:00-19:00

Сб – 10:00-16:00

Нд – вихідний день

Приєднуйтесь до нас у мережі 

Замовити дзвінок

volkswagen renault laguna Megan Chevrolet audi mercedes passat jaguar BMW honda toyota subary suzuki volvo mitsubisi nissan jeep peugeot fiat seat ford focus infinity ремонт львів фольксваген ремоант авто львів ремонт двигуна пассат
Зателефонувати